(+18) Кардашијан потполна гола за GQ

Кардашијан гола лежи в кревет, а сивата сатенска постелните благо ги прикрива нејзините облини..

Неполни 24 часа откако „GQ“ ја прогласи Ким Кардашијан за Жена на годината, магазинот објави разголена фото-сесија со старлетата.

Кардашијан гола лежи в кревет, а сивата сатенска постелните благо ги прикрива нејзините облини.

Снимањето е направено во периодот кога старлетата имаше темно руса коса, а од модните додатоци, таа носи само високи потпетици.

 


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top