Monday, October 25, 2021
HomeМакедонијаКамчев повторно пренесен во Клиниката за кардиологија

Камчев повторно пренесен во Клиниката за кардиологија

Бизнисменот Орце Камчев поради влошување на здравствената состојба, повторно е однесен на Клиниката за кардиологија во Скопје.

Тој е веќе четврт месец во притвор во Шутка, а за првпат се пожали на здравствени проблеми на крајот на минатиот месец, кога исто така му беше укажана лекарска нега во оваа клиника.

- Advertisment -spot_img

Популарно

- Реклама -spot_img
- Реклама - spot_img
- Реклама - spot_img
- Реклама -spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img