Tuesday, August 9, 2022
HomeЕстрадаТЕЛО ЗА 10-КА: Теа Таировиќ се соблече и најави дека доаѓа во...

ТЕЛО ЗА 10-КА: Теа Таировиќ се соблече и најави дека доаѓа во Македонија

Српската пејачка Теа Таировиќ е добро позната по својата енергија, танцувачки вештини и волшебни облини. Таа речиси секој ден објавува нови содржини на Инстаграм, а овој пат ја покажа својата фигура. Теа позираше во костим за капење покажувајќи рамен стомак.

„Се подготвувам за викенд“, напишала под објавата, а на фотографијата доби речиси 83.000 лајкови. Таировиќ на први и втори јули ќе настапи во Македонија, во Штип и СКопје. „Убава, секси и огнена“, „Топ“, „Најубава“, „Колку совршена“, коментираа нејзините фанови под објавата. Судејќи по коментарите, се чини дека на нејзината фигура не останале имуни ниту мажите, ниту жените.

- Advertisment -spot_img

Популарно

spot_img
- Реклама -spot_img
- Реклама - spot_img
- Реклама - spot_img
- Реклама -spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img