Tuesday, August 9, 2022
HomeЕстрадаНаум Петрески стана дедо по втор пат, неговата ќерка Анастасија доби син

Наум Петрески стана дедо по втор пат, неговата ќерка Анастасија доби син

Со емотина порака полна со љубов кон својата сакана на својот фејсбук профил Владимир ја соопшти убавата вест за приновата во неговото семејство. Анастасија роди син, а честитките за приновата во музичкото семејство пристигнуваат од сите страни.

Анастасија и Владимир стапија во брак 2019 година и веќе се родители на ќерката Андреа.

- Advertisment -spot_img

Популарно

spot_img
- Реклама -spot_img
- Реклама - spot_img
- Реклама - spot_img
- Реклама -spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img