АЈДЕ ЕДНА МАЛА АНАЛИЗА: ОВАА ТАКТИКА ДА СЕ РАДУВАШ ДУРИ И КОГА ГУБИШ Е ГРУЈО ТАКТИКА

Фејсбук статус на Лука Александров.

АЈДЕ СЕГА НЕКОЈ НА РАЗИНА НА МОЈАТА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА ДА МИ ОБЈАСНИ ДУРИ И ДА ИМА ЦЕНЗУС КОЈ ЗАЕВ ТОЛКУ МНОГУ ГО ПОСАКУВАШЕ КАКО КЕ ПОБЕДИ ПРОФЕСОРКАТА И КАКО КЕ СТАНЕ ПРЕТСЕДАТЕЛ???

АЛИ АХМЕТИ МУ ДАДЕ НА ЗНАЕНЈЕ КОЈ Е ПАПАТА ВО ДРЖАВАТА НА ЗАЕВ А ИСТО ТАКА И КАСАМИ И СЕЛА ИМААТ ВО ЏЕБОТ ПРЕКУ 100 000 ШИПТАРСКИ ГЛАСОВИ И СЕГА КАКО КЕ БИДЕ ПРОФЕСОРКАТА ПРЕТСЕДАТЕЛ НА ТАКА НАРЕЧИЈА СЕВЕРНА?????

ЗА ДА СТАНЕ ПРОФЕСОРКАТА ПРЕТСЕДАТЕЛ КЕ ТРЕБА ДА ЗАГУБИ МАКЕДОНИЈА !!!!!!

ЗНАЧИ ШИПТАР НАЧАЛНИК НА ГШ!!!!!!

ЗНАЧИ ШИПТАР ГУВЕРНЕР НА НАРОДНА БАНКА НА МАКЕДОНИЈА!!!!

ЗНАЧИ ШИПТАРИ АМБАСАДОРИ!!!!!!

ЗНАЧИ НА КОМИСИЈАТА ЗА АБОЛИЦИЈА ДА БИДЕ ГЛАВЕН ШИПТАР!!!!!

ИСТОТО БИ ГО ПОНУДИЛ И ЗАЕВ ЗА СТЕВО,,,,,,,

И?

КОЈ ПОБЕДИ?


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top