Боки 13 од Шутка до Заев: Не ми е добро, имаш 3 дена да ме префрлиш во психијатриска болница, во спротивно ќе те разоткријам?

Утринава српскиот портал Курир.рс објави текст во кој се вели дека наводно Бојан Јовановски, односно попознат на јавноста како Боки 13 изјавил дека ќе открие се..

Имено, наводно, тој посочил дека не се чувствува добро и дека бара итно да го префрлат во психијатриско одделение, за што му дава рок од 3 дена на заев, во спротивно ќе открие се до последен детал.

Дали се работи за веродостојна информација од извори блиски до алијас Боки 13, или се е само шпекулација, не знаеме.

Останува да видиме каква ќе биде разврската на ова.


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top