Братот на Асани му се заканувал на Насер Селмани

Бејтула Асани, брат на Бекир Асани преку порака на Фејсбук му се заканувал на претседателот на ЗНМ, Насер Селмани..

Од ЗНМ го потврдија настанот и велат дека случајот е пријавен во полиција.

Бејтула Асани му се заканил на Селмани поради неговиот статус на Фејсбук во кој вели дека правната држава клекна пред еден силеџија, за случајот со пајакот и полицајката.Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top