Денеска во Македонија жешко

Максималните дневни температури ќе се движат од 26 до 36 Целзиусови степени..

Денеска времето во Македонија ќе биде сончево и топло.

Максималните дневни температури ќе се движат од 26 до 36 Целзиусови степени.

УВ индексот ќе биде 8.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top