Едно лице повредено во сообраќајка во скопската населба Злокуќани

Полицијата работи на утврдување на околностите на несреќата..

Едно лице е повредено во сообраќајната несреќа што се случи попладе во населбата Злокуќани  во Скопје, откако возило удри во метален столб, потврдија од Министерството за внатрешни работи.

Поврденото лице  е пренесено  во болница.Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top