Едноминутно магично видео од Скопје снимено со дрон

Странец кои што десет години патува во светот минатиот месец беше во Скопје каде што направи прекрасно видео од градот..

За Скопје на инстаграм напиша дека е прекрасно да се вратиш во градот кога времето е убаво и кога речиси се има поинаков изглед од претходно.

Во една минутa со дрон ги долoвува најубавите места во Скопје.Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top