Екрем во порно филм за едно евро

Порно сцените се снимани на тој начин што Екрем доаѓа до израз, а иако и двете девојки му се допаѓале, сепак после снимањето тој изјавил дека Кубанката повеќе му одговарала, пренесуваат српските медиуми..

Екрем Јевриќ по излегувањето од реалното шоу „Фарма“ сними порно филм со Кубанка и Србинка, а филмот ќе се продава само за едно евро.

Порно сцените се снимани на тој начин што Екрем доаѓа до израз, а иако и двете девојки му се допаѓале, сепак после снимањето тој изјавил дека Кубанката повеќе му одговарала, пренесуваат српските медиуми.

Порно филмот ќе се продава после турнејата на Јевриќ во Босна и Херцеговина и Црна Гора.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top