А1он: Филимена и Михајло Маневски се експертите кои го советувале Иванов да не го даде мандатот на Заев

Како што известува А1он, вечерта кога во тајна посета кај Иванов беше Никола Груевски, кој остана цели пет часа, бил и брачниот пар Маневски.

Прочитај повеќе

ПЛАТФОРМА НА ДВИЖЕЊЕТО „НАЦИОНАЛНА ЗОРА“

Ние како како крајно десничарско движење „НАЦИОНАЛНА ЗОРА“ во целост ја приложуваме нашата Македонска Платформа која е во интерес на нашите национални интереси.

Прочитај повеќе

Шкариќ: Итно свикување на Парламентот, нова влада, па и импичмент за Иванов

Шкариќ бара од Иванов да ги каже правните експерти кои ги консултирал за скандалозна одлука и образложенијата што ги соопшти денеска пред јавноста.

Прочитај повеќе
Scroll To Top