ПЛАТФОРМА НА ДВИЖЕЊЕТО „НАЦИОНАЛНА ЗОРА“

Ние како како крајно десничарско движење „НАЦИОНАЛНА ЗОРА“ во целост ја приложуваме нашата Македонска Платформа која е во интерес на нашите национални интереси.

Прочитај повеќе

Шкариќ: Итно свикување на Парламентот, нова влада, па и импичмент за Иванов

Шкариќ бара од Иванов да ги каже правните експерти кои ги консултирал за скандалозна одлука и образложенијата што ги соопшти денеска пред јавноста.

Прочитај повеќе

Јове Кекеновски за Фактор: Најавите за дестабилизација се очајнички обиди на бескрупулозни политичари монструми

Република Македонија функциониршае до Групчин и позади Групчин каде законите селективно се применуваа и каде имавме граѓани од прв и втор ред.

Прочитај повеќе
Scroll To Top