ЕЛЕНА ВЕЛЕВСКА ВО ЕДНО ОД НАЈПРОВОКАТИВНИТЕ ИЗДАНИЈА ДОСЕГА

Елена Велевска знае како да ги израдува своите обожаватели.

Елена во новиот спот „Погледни ме за крај“ се појавува во неколку провокативни изданија со кои ги воодушеви нејзините обожаватели. Секси високи чизми над колена, кратки фустани, отворено деколте и преубава шминка се само дел од она што Елена го носи во новиот спот. Сепак, температурата најмногу ја подигна со кадрите во кои се појавува топлес и во секси костим за капење со кој не остави без зборови.Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top