(VIDEO) Jordan Mitev with a new video spot for his song "Aj shto merak imam babo"

The most famous Macedonian folk singer with a new video spot.

The popular folk singer Jordan Mitev completed his video spot about his favorite Macedonian folk song "Aj shto merak imam babo."

Inspiration for the video is the beauty of his native region near Radovish.Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top