Милан на Северина не го сакаат во Хрватска

Убава е и наша е. Нека таа пее , но само да не и дојде саканиот овде. Нека остане таму каде што му е местото – порачал слушателот, на што Севе одговорила дека се плаши од ваквите коментари на своите сограѓани.

Прочитај повеќе

Џенифер Анистон го покажа стомачето

Иако Џенифер се уште официјaлно не ја потврдила бременоста неодамна изјавила дека нејзиниот иден сопруг Џастин Теру сака да стане татко, а таа очигледно одлучила да му ја исполни желбата.

Прочитај повеќе

Ким Кардашијан повторно на телевизија

Еј, мамо, само сакав да ти го честитам новото шоу. Жал ми е што не сум со тебе, но во моментов дома уживам во животот, можеби малку и премногу – порачал Ким, а нејзината мајка се расплакала.

Прочитај повеќе

Северина за една недела ќе го зголеми контото за 160.000 долари

И покрај силните пари кои Северина ќе зема врз основа на „својата цена на пазарот“, многумина велат дека парите од нејзиниот бивши свршеник Милна Поповиќ и биле потребни.

Прочитај повеќе

Кортни Кардашијан повторно бремена

Кортни принзнала дека е бремена. Таа е многу возбудена и тоа го рекла само на неколку блиски пријатели – едноставно не можела да ја задржи таа информација за себе – рекол неименуван извор.

Прочитај повеќе

Деми Мур ја демне ќерка и

Уште еден доказ дека Деми е посветена на ќерка си е и нејзиното присуство на уличниот фестивал „The Lot Party“ кој се оддржа во Холивуд и во кој зема учество и Румер свирејќи на гитара.

Прочитај повеќе
Scroll To Top