Назли уапсена поради дрога

Ова не е прв пат турски славни личности да завршат зад решетки поради дрога. Пред неколку месеци успасен беше и Џемал Хунал кој македонската публика го знае како Керем од серијата „Аси“.

Прочитај повеќе

Аца Лукас сака да се пресели во Охрид

Локацијата и објектот се екстра, ќе уживам и јас и моето семејство затоа што во склоп на комплексот има за сите по нешто. Ми се допаѓа тоа што ќе се будам со поглед на езерото, вели пејачот.

Прочитај повеќе
Scroll To Top