ЕВЕ ЗОШТО ГРУЕВСКИ НЕМА ДА БИДЕ УАПСЕН И НЕМА ДА ПОДНЕСЕ ОСТАВКА

Фејсбук статус на Јове Кекеновски.

Заев за „Капитал“: ,,Имаме поддршка од ВМРО-ДПМНЕ за спорот со името"
Груевски им е потребен да одработи до крај за да се ослободи од сите обвиненија. Пазараот е направен. Курбаните нека му ја мислатCopyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top