Филипче вечерва го демаскираше ВМРО ДПМНЕ со само една фотографија

Твит на министерот Филипче.

Филипче објави фотографија од состанок на ВМРО ДПМНЕ, каде што не се почитуваат здравствените мерки и препораки за носење на маска.

Филипче објави фотографија од состанок на ВМРО ДПМНЕ, каде што не се почитуваат здравствените мерки и препораки за носење на маска.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top