(ФОТО) Елена Велевска во прегратките на Перо Антиќ

Елена Велевска објави заедничка фотографија со Перо Антиќ..

Популарната пејачка и кошаркарскиот ас имаат неколку заеднички нешта. Неверојатно се успешни во тоа што го работат, и двајцата имаат по три деца, а од неодамна и двајцата се повторно сингл.

Откако го обвини за семејно насилство, фолкерката конечно стави крај на бракот со бизнисменот Марјан Мирчески. Во јуни минатата година јавноста дозна и за разводот на актуелниот претседател на Кошаркарската федерација на земјава со Ружица, инаку основач и главен и одговорен уредник на магазинот „Портрет“.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top