(ФОТО) КАКО МУ УСПЕА: Србин на генијален начин си го „паркирал“ автомобилот

Тој во Петроварадин излетал со автомобил од мал мост директно во каналот, но се чини како некој да го испуштил од воздух..

Возач од Србија на социјалните мрежи го доби уште и епитетот „уметник“ поради „генијалниот“ начин на кој успеал да си го „паркира“ автомобилот.

Тој во Петроварадин излетал со автомобил од мала мост директно во каналот, но се чини како некој да го испуштил од воздух.

Предницата на автомобилот е скршена, но сепак сите му се чудат на возачот како му успеало.


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top