(ФОТО) На Ријана нема да и се допаднат фоткиве кога ќе ги види

Мислела дека е далеку од очите на јавноста и од папараците.

Една од најпопуларните пејачки во светот, 25-годишната Ријана се одмара во Италија, а со јахта го обиколува природните убавини на оваа европска земја!

Пејачката неодамна се пофали дека вечерала крај активен вулкан, но сакајќи да ја открие својата точна локација, Сепа, папараците ја пронајдоа и пред вас се фотографии, кои сигурно нема да и се допаднат кога ќе ги видие, бидејќи ја фатиле во неколку незгодни пози.

Што ли ќе се случи кога хакерите ќе ги објават нејзините разголени фотки од телефонот?Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top