ФОТО: Од здрав-прав до никаков

Што се случило со момчево?.

За ова не е потребен коментар. Само е доволно да се каже дека и младите веќе претераа. 


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top