(ФОТО) Прилепски поп шета жешка русокоса низ центарот на градот

Ете и тоа се случува.


Извор/ motika.com.mk


Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top