(ФОТОГАЛЕРИЈА) Како изгледа прекрасната Бонди Бич за празниците

Прекрасното летно сонце, убавото време и божиќните празници направија Австралијанците и туристите од секој дел од светот да уживаат на топлиот песок..

Во ова време од годината Бонди Бич во Австралија е една од најубавите плажи во светот. Исполнета до последното место таа навистина воодушевува. Прекрасното летно сонце, убавото време и божиќните празници направија Австралијанците и туристите од секој дел од светот да уживаат на топлиот песок. Погледнете ја атмосферата која остава без коментар: Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top