(Фотогалерија): Свечена церемонија по повод приемот на нови полициски службеници

Фотографии.

Еве како денес беше на свечената церемонија  по повод приемот на новите полициски службеници.

Погледнете ги фотографиите во галеријата:


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top