(ФОТОГРАФИИ) Алоха! Таа е најубавата сурферка!

Хана Дејвис разубавува се околу себе.

Обожавателката на сурфот, Емили Ратајковски беше голема фаворитка за девојка на корицата на овогодишното издание на каталогот за костуми за капење на "Sports Illustrated", што излезе минатиот месец. 

На крајот изненадувачки не таа, туку Хана Дејвис, која истотака сака да сурфа ја украси првата страница. И блесна во полн сјај...


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top