(Фотографии) Фестивал на светла во Мјанмар

Во Мјанмар се одржа фестивал на светилките..

Погледнете ја галеријата со фотографии од настанот и уживајте.


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top