(ФОТОГРАФИИ) Ирина Шајк неодолива во нови костими за капење

По раскинувањето на врската со Роналдо, љубовната слобода убави и годи на Ирина Шајк, па атрактивноста и сексапилот ги одржува без проблем..

Атрактивната руска манекенка позираше за потребите на колумбискиот бренд „Aqua Bendita“. Убавицата зрачи со самодоверба и сексапил.


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top