(ФОТОГРАФИИ) Ирина Шајк во прегратки на колега на Роналдо

Девојката на Кристијано Роналдо, Ирина Шајк ги остави преградките на носителот на Златната топка, и замина во рацете на бивш колега на Португалецот..

Станува збор за ексфудбалер и репрезентативец на Шкотска, Стефан Џејмс, на кого преди неколку години специјалистите му предвидуваа блескава иднина, но повреда го спречи на тој пат. 

Сексипилната Русинка застана со Џејмс пред фото објективот, кој по крајот на фудбалската кариера се посвети на моделствoто.

Ирина и Џејмс на особено убав начин ја презентираа пролетно-летната колекција на извесна шпанска марка, а тоа е втор пат двајцата да работат заедно. Неодамна моделите работеа заедно на друга фотосесија, одново за истата фирма.

Тандемот се покажа доста успешен и веројатно поради таа причина одново тие двајца ја представија линијата.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top