(ФОТОГРАФИИ) Карлеуша се појави на сцена и пееше без гаќи за Нова година

Пејачката го исполни ветувањето.

Како што најави преку Твитер, Јелена Карлеуша пред публиката во Кристалната раскошна сала се појави разголена.

Карлеуша се потруди сцената да изгледа спектакуларно па така освен танчарите кои и правеа друштво на сцената имаше и конфети и останата пиротехника како и голем вентилатор со кој го постигна ефектот „ветер во коса“.

Но сепак очигледно беше дека таа заборави да облече гакички.


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top