(ФОТОГРАФИИ) Музата на НБА и НФЛ изненади со лезби-фотографии

Леана повторно во провокативно издание...

Леана Декер, познатата црвенокоса која уште ја нарекуваат и муза на НБА и НФЛ, поради тоа што досега има направено многу провокативни фотосесии во дресови на многу тимови во двете американски најквалитетни спортски првенства, направи импресивни фотографии на плажите на Малибу.

Таа таму се фотографираше со гламурозниот модел, Џеси Џејн, во лезби издание.

Следниве фотографии се тест за вашата телесна температура, која веројатно ќе доживее пораст:


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top