(Фотографии) Некогаш и сега

Прекрасно е чуството кога ке се погледнат фотки од деството..

Убавите моменти никогаш не се забораваат но ког аке се потсетите и ја вратиме меморијата назад со истите фотки е уште поубаво.
Но кога ке се обидеме да го емитираме деството логиката е сосема друга.
Зошто е така одговорот е во следните фотографии тука...


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top