(Фотографии) Официјално отворен ресторанот Гранд Адреналин

Се отвори место каде ке гостуваат најдобрите музички имиња од Балканот.

Вчера пред голем број на гости и пријатели на домаќините беше отворен новиот ресторан Гранд Адреналин.

Гурманите на убава храна и убава музика имаа ретка можност да бидат дел од свеченовото  отворање на ресторанот Гранд Адреналин.

Гости имаше од повеќе друштва и организации од Македонската заедница и пошироко од познати Австралиски компании.

Присутните беа пријатно изненадени од специјалитетите припремени од куварот Миле кој е еден од најдобрите кувари на Австралискиот континет кој сеуште тешко да најде конкуренција во својот угостителски занает меѓу колегите тука.

За музичкиот дел се погрижија пеачките Бедиха и Весна.

Гранд Адреналин има и веб страна на кој ќе ги информира своите клиенти за настаните во иднина.

www.grandadrenalin.com

Повеќе фотографии од настанот погледнете тука....

Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top