(ФОТОГРАФИИ) Пародија - Австралиските хипстери го исмеаја Џастин Тимберлејк

Друштво на популарниот поп пејач на фотографиите му правеше супермоделот Лара Стоун..

Сепак некој мораше да го направи ова!

Дуото Bondi Hipsters го реши да го ископира Џастин Бибер и неговата нова реклама за долната облека на Calvin Klein. Тие на нивни интересен начин ги рекреираа оригиналните фотографии од кампањата која во последните неколку денови не излага од медиумите. Друштво на популарниот поп пејач на фотографиите му правеше супермоделот Лара Стоун.

Погледнете ги фотографиите и уживајте во хуморот на популарното Австралиско дуо, Bondi Hipsters кое го чинат хипстерите од Бонди Бич. 


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top