(ФОТОГРАФИИ) Пред да се сретне со Обама, девојката на Роналдо, Ирина гола се шеташе на плажите на Хаваи

Девојката на Роналдо во најново провактивно издание.

Пред да присуствува на вечера во Белата куќа, каде што беше поканет од страна на Претседателот на САД, Барак Обама, девојката на Роналдо, Ирина Шајк направи нова фото сесија на плажите на Хаваи за следниот број на Sports Illustrated.

Иако таа цело време се обидуваше да ги покрие своите гради кога беше надвор од вода, сепак нејзината убавина дојде до целосен израз.

Погледнете и уживајте:


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top