(ФОТОГРАФИИ) Прекрасна убавица ги поканува Австралијците да спортуваат

После ваква мотивација, сите на спорт.

Џеневив Карен е австралиски топмодел, која ја остави настрана модата и се оддаде на активен спорт. 

Магината бринетка е најбараниот фитнес инструктор на екзотичниот континент.

Џеневив не ги пропушта згодните можности да ги покаже облините на телото и да ја напомне важноста да се спортува. 

Во Австралија неслучајно ја нарекуваат "Кралицата на фитнесот".

Уживајте во убавината на Карен:


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top