(ФОТОГРАФИИ) Современите придружнички на Дедо Мраз во светот

Која боја им стои поубаво, црвената или белата...

Современата придружничка на Дедо Мраз може да се појави во бела дебела наметка, а другпат во црвени бикини.

Што мислите која боја и стои подобро?


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top