(ФОТОГРАФИИ) Спортска топлес олимпијада која ќе ве остави без зборови

Олимпијада која е рај за очи за машката популација.

Денес најдобар начин да се популизира спортски настан е со провокативни фото сесии или видеа, што несомнено дава добри резултати во обемот на информирањето и подоцна во бројот на посетителите на спортските борилишта.

Олимписките игри во Лондон, истотака беа промовирани на еден интересен и провокативен начин, преку таканаречена Спортска олимпијада во топлес.

Еве ги победничките во истата:


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top