(Фотографии) Во Гранд Адреналин новитетите го прават ресторанот величествен

Гурманство на специфичен традиционален начин..

Денес во Grand Adrenalin по повод големиот државен празник - 8ми сепетември забележавме ново осветлување со ласери на кој гостите имаа уште една прилика да се чуствуваат покомотно и поудобро и се разбира беа позитивно изненадени.

Што се однесува до услугата тоа се гледа на дело по заслуга на двајцата искусни кувари со долгогодишно искуство  во елитните хотели во Македонија.

Гурманите денес имаа чест да пробаат она што ретко може да се вкуси на овие простори.

За резервации за родендени, свадба, крштевка или каква било забава  обратете се кај Васко на 0412 851 959

Погледнете ги фотографииите од специјалитетите што се нудат во тој рестороран.


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top