(ФОТОГРАФИИ) Започна со работа Фиорентини - Ресторан и бар во Лалор

Посетете го новоотворениот бар и ресторан во Лалор..

Во срцето на популарниот шопинг центар на Лалор започна со работа ресторан-барот и ресепшн Фиорентини. 

Имено, новите сопственици нудат разновидни услуги како што се организирање на свадбени свечености, крштевки, родендени и други семејни прослави. 

Исто така, работат и како ресторан и бар, нудејќи разновидни специјалитети и пијалоци. Исто така, вршат и достава на храна до вашиот до по порачка. 

Заинересираните за нарачки и за резервации можетр да се обратите на телефонскиот број 0416 511 156, или да појдете директно во Фиорентини на улица 365 Station Street, Lalor, VIC, 3075. 

Ресепшнот е реновиран и освежен и нуди пријатен амбиент за вашите свечености, ручеци и вечери.
Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top