(ФОТОГРАФИИ) Запознајте ја жената која им го помати умот на Бензема и на Бартра

Самира излегува со фудбалери на лутите ривали Реал и Барселона.

Самира Салома Калил е жената која нема предрасуди и е една од ретките која излегувала со фудбалери од лутите ривали, Реал и Барселона.

Се работи за напаѓачот на Реал Мадрид, кој е голем љубовџија, Карим Бензема и младиот стопер на Барселона, Бартра.

" Тие ме најдоа. Бензема го сретнав во ноќен клуб, а Бартра наплажа во Ибица, едноставно не привлекоа работи кои обично ги привлекуваат мажите и жените" - изјави Самира. 

Еве што ги привлече двајцата фудбалери кај Самира:


Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top