(+18) Хакери објавија голи фотки од ѕвездите

Над стотина актерки, пејачки и јавни личности останаа целосно засрамени, откако хакери ги објавија нивните приватни голи фотографии на интернет страницата 4chan, а дел од фотографиите де појавија и на мрежата Reddit.

Прочитај повеќе

Оригиналниот ангел на Викторија - облините никогаш не биле толку раскошни

Тајра Бенкс е најдобар доказ дека убавините жените доаѓаат во сите големини, бои и форми. Оваа 40-годишна телевизиска презентерка, актерка и поранешна манекенка ужива своите облини и не жали што веќе активно не е пред фотообјективот и на модните писти.

Прочитај повеќе
Scroll To Top