(ГАЛЕРИЈА) Руски матурантки или стриптизети

Изгледаат како да се подготвуваат за некој еротски филм..

Општо познато е дека Русите ги прават најурнебесните ситуации и фотографии на светот, а доказ за тоа е последната серија фотографии на кои руските тинејџери кои ја прославуваат својата матура.

Овие фотографии кои се објавени на забаниот портал „9GAG“ ги прикуажуваат руските средношколци и средношколки кои на некои фотографии изгледаат како да се подготвуваат за некој еротски филм.


  • Russian High School Graduation Is The Most Epic Thing You'll Ever See


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top