(ВИДЕО + ФОТО) Груевски меѓу тетовчани по страшното невреме, изрази сочувство и вети помош

Премиерот Никола Груевски синоќа итно отпатува во Тетово откако градот беше погоден од силно невреме со катастрофални последици.

Прочитај повеќе
Scroll To Top