(ФОТОГРАФИИ) Еве ви ТОП шанса: На два дена бидете Леонардо ДиКаприо

Овој актер кој се уште го очекува својот прв Оскар и покрај четирите номинации до сега реши да дозволи кој сака да живее во неговата луксузна куќа во Палм Спрингс...

Прочитај повеќе

(ВИДЕО+ФОТОГРАФИИ) Нејзините големи гради веднаш голи: „Знам дека се големи“!

Британската манекенка Кели Брук, ќе глуи во новата американска серија „One Big Happy“, а веќе во првата епизода се појави целосно гола. Во неодамнешното интервју таа призна...

Прочитај повеќе

(ФОТОГРАФИИ) Кој кого копира: Ким и Рита во ултра секси латекс

Ниту Ким ниту Ора не го спомнаа овој инцидент на друштвените мрежи, но многумина ја забележаа неверојатната сличност. Двете одлучиле да се стоплат со бунди па би можело...

Прочитај повеќе

(ВИДЕО+ФОТОГРАФИИ) Оваа секси убавица му удрила шамар на ДиКаприо и добила улога!

Тоа беше шанса еднаш во животот, па морав да ја зграпчам. Јас започнав да му се дерам на Лео, тој започна на мене. Беше навистина страшен, едвај продолживме...

Прочитај повеќе

(ВИДЕО+ФОТОГРАФИИ) СИДНЕЈ: Се подготвува најголемата парада на педерите и лезбејките оваа година!

Кога ќе го добиеме известувањето од страна на властите дека „градот е наш“ тогаш возбудено ја започнуваме парадата. Ова е најголем настан на оваа заедница во земјата, изјави продуцентот на парадата...

Прочитај повеќе
Scroll To Top