(ВИДЕО+ФОТОГРАФИИ) Авион на Turkish Airlines ја промаши пистата и слета на носот!?

Авионот полета од Истанбул по седумчасовен лет половина час кружел над Непал пред да се приземји од вториот обид. Сепак слетувањето не излезе како што било планирано, па наместо на пистата, авионот...

Прочитај повеќе

(ФОТОГРАФИИ) Панчо и Андреј ја делат Катарина Ивановска како своја најмила!

Март е месец на дамите, а Панчо и Андреј ДНК одлучија да им го честитаат на сите свои обожавателки и да покажат како треба да се однесуваме кон нив, со нова песна...

Прочитај повеќе

(ВИДЕО+ФОТОГРАФИИ) Нови мистериозни кратери во Русија?!

Новите дупки ја зголемуваат загриженоста дека глобалното затоплување предизвикува подземните гасови да избиваат на површина. Кратерите се забележани заедно со дузина...

Прочитај повеќе

(ФОТОГРАФИИ+ВИДЕО) Фантастични фотографии од замрзнатиот Њујорк кој изгледа како Сибир!?

Снежното невреме донесе екстремно ниски температури, ја замрзна реката Хадсон, популарниот парк, „Централ Парк“ е целосно прекриен со снег, додека целиот Њујорк е окован со мраз.

Прочитај повеќе

(ВИДЕО+ФОТОГАЛЕРИЈА) Koj би рекол: Толку убава и секси, а толку тажна: Зошто?

Јас кога се гледам себеси се гледам обично и најчесто тоа го правам како трето лице, бидејќи таа девојка на фотографијата не сум јас. Тоа е девојка која е креирана за да биде...

Прочитај повеќе

(ВИДЕО+ФОТОГАЛЕРИЈА) Фасцинантно изгледа само после 5 месеци од породувањето

Таа изгледа прекрасно во овој ретро момент и очигледно дека Еве едноставно е родена за да биде шик девојка од пред некоја деценија, пишува Daily Mail...

Прочитај повеќе

(ВИДЕО+ФОТОГРАФИИ) Најсекси ангелот на Victoria’s Secret маѓепсува на плажа во Бразил

Алесандра Амбросио точно покажа зошто добива толку големи суми на својата банкарска сметка. Нејзината природна убавина прави морето како да е тука поради неа, а не таа...

Прочитај повеќе
Scroll To Top