(ФОТО) Ќе се интензивира соработката со Виетнам

Додаде дека покрај другото, потврда за пријателските односи е фактот што Виетнам го користи уставното име на Република Македонија и на билатерален и на меѓународен план.

Прочитај повеќе

(ФОТОГРАФИИ) Секси Сара Томази, која излегуваше со пола Серија А, сними провокативен календар

Италијанската сексбомба, Сара Томази, која пред извесно време објави, дека е мераклика да сними порно со учество на фудбалерите на Милан, представи календар за 2015 година.

Прочитај повеќе
Scroll To Top