(ГАЛЕРИЈА+ВИДЕО) Запознајте ја најшокантната руска „бомба“, без морал и срам!

Со 18 години, го срушила светскиот рекорд кога во рок од четири часа орално задоволила 84 доброволци од кои 79 свршиле.

Таа е модел, "пејачка" и актерка, има само 23 години, а зад себе има искуство со кое не би се засрамила ниту една пензионирана порно ѕвезда. Атрактивната русинка е ѕвезда во својата земја, а како што се чини и надвор од неа...

Катја Самбука, првично Катја Микхаилова е девојката која ги полни руските клубови и барови толку многу што и на сардините би им било тесно. Тоа што оваа атрактивна, надуена и искусна девојка го прави е визуелно шоу со шок на слухот.

Наводно, таа има богато искуство во порно индустријата, а покрај тоа што како бремена 16 годишна девојка се венчала со порно директорот по име Боб Џек, Самбука е горда сопственичка на порно Оскарот за најдобра изведба на анален секс кој го освоила во Португалија, Порто.

Со 18 години, сексапилната русокоса го срушила светскиот рекорд кога во рок од четири часа орално задоволила 84 доброволци од кои 79 свршиле. Тоа е само дел од нејзината неверојатна биографија, а денес Катја изведува порно-музички настапи и заработува неверојатни пари. Во галеријата ви носиме само дел од атмосферата на "концертот" и тоа пред да стигне до "точката на вриење" и вистинската "акција" (за по хард-кор фотографии посетете ја нејзината официјална веб-страница) и две од нејзините бројни "музички" дела.

Фотографиите од оваа сексипилна Русинка погледнете ги тука


Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top