Ги убива сите непријатни мириси: Испијте го овој напиток наутро и заборавете на лошиот здив и потта

Утринското смути никогаш не е лоша идеја, а кога има вакво благотворно дејство, тогаш навистина е иделано за почеток на денот..

Потребно ви е:

– Јаболки

– Листови свеж кељ

– 1 гранче магдонос

– сок од еден лимом

– парче ѓумбир

Сите овие состојки добро измијте ги и изблендирајте ги. Напитокот се пие наутро на празен стомак и наскоро ќе ги видите првите резултати.Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top